Moje pokojné a zdravé tehotenstvo

Autor článku: Katarína Winterová 24. marca 2020

Milé mamičky,

aby sme Vám pomohli prežiť tieto náročné dni v pokoji a pohode, máme pre Vás niekoľko noviniek:

 

1. Rozhodli sme sa pre Vás sprístupniť audio nahrávku s pozitívnymi myšlienkami pre tehotenstvo úplne zadarmo.

 

Vypočujte si “Moje pokojné a zdravé tehotenstvo”, sprevádzané príjemnou relaxačnou hudbou. Ak viete o mamičke, ktorú by tieto myšlienky povzbudili, budeme radi ak jej pošlete odkaz na túto stránku.

 

Ďalšie audio nahrávky s pozitívnymi myšlienkami pre tehotenstvo, pôrod aj obdobie po pôrode nájdete v našom eshope. Formát väčšiny nahrávok je mp3, preto ich môžete mať k dispozícii hneď po uhradení Vašej objednávky.

 

2. Ak by ste chceli dostávať jednu pozitívnu myšlienku (afirmáciu) denne aj emailom, pozývame Vás do nášho mailing listu. Po odoslaní prihlášky získate ďalšiu motivačnú nahrávku k pôrodu s názvom “Čo ak?”.

 

3. Všetky naše certifikované kurzy a ukážkové lekcie sme v týchto dňoch s povolením Inštitútu HypnoPôrodu presunuli do online prostredia. Vďaka tomu sú kurzy prístupné aj pre rodičov, ktorí nemajú vo svojom okolí certifikovanú lektorku HypnoPôrodu. Termíny kurzov nájdete na stránke hypnoporod.sk a dajú sa dohodnúť aj individuálne termíny.

 

Prajeme Vám veľa zdravia a pohody do týchto dní a príjemné počúvanie. Tu si môžete vypočuť sľúbenú nahrávku Moje pokojné a zdravé tehotenstvo:

 

 
Aké materiály dostanete jedine na certifikovaných kurzoch HypnoPôrodu – Monganovej metódy?

5. októbra 2019

Ak sa zúčastníte certifikovaného kurzu HypnoPôrodu – Monganovej metódy, získate okrem knihy Hypnopôrod aj mnohé ďalšie materiály. Tieto materiály v …

Čítajte ďalej

Ako získať oprávnenie oficiálne vyučovať Monganovej metódu?

21. októbra 2019

Ako vás zaujala kniha HypnoPôrod od autorky Marie Mongan alebo ste sa pripravovali na pôrod touto technikou a chceli by …

Čítajte ďalej

Certifikačný kurz pre lektorov HypnoPôrodu

11. novembra 2018

Pomáhajte rodičom pripraviť sa na jeden z najkrajších dní v živote.   Zaujala vás metóda HypnoPôrodu a chceli by ste …

Čítajte ďalej

Čo je súčasťou kurzu HypnoPôrodu?

11. novembra 2018

Rodičia prihlásením sa na kurz HypnoPôrodu získajú:     12,5 hod. vyučovania s certifikovanou lektorkou HypnoPôrodu – Monganovej metódy   …

Čítajte ďalej

© 2022 HypnoPorod.sk