Referencie

Prečítajte si skúsenosti mamičiek, ktoré sa pripravovali na pôrod na našich 5-týždňových kurzoch HypnoPôrodu.

Lenka, Bratislava

To, čo som zažila počas pôrodu druhého syna za pomoci techník hypnopôrodu bolo niečo neskutočné. Naozaj prekrásny pôrod a naozaj bez bolesti, skutočne som cítila len tlaky. Zázrak a úžasná skúsenosť, ktorá vo mne zostane minimálne do konca života :)

Mirka, Bratislava

Bolo to super, ja by som prijala pokojne aj viac výcvikových dní :) Ďakujem!

Kristínka, Piešťany

Som veľmi šťastná, že som sa dozvedela o HypnoPôrode a že som absolvovala kurz. Vďaka tomu som získala sebavedomie a sebadôveru v to, že dokážem ľahko, pokojne a prirodzene porodiť.

Hanka, Španielsko

Dýchacie techniky počas kontrakcii a v záverečnej fáze pôrodu pre mňa neboli jednoduché, pomáhal mi však partner, ktorý mi to často a citlivo pripomínal a celkovo mi bol veľkou oporou. Obaja (vlastne už všetci traja:) ti veľmi za všetko ďakujeme a prajeme ti nech prinášaš úžitok mnohým nastávajúcim rodičom! Má to veľký zmysel!

Barborka a dula Miška, Trenčín

Veľká vďaka za všetko čo som sa s tebou naučila. Nevyužila som do bodky všetko ale hlavné veci, ktoré sme sa učili v praxi urobili zázrak. Lekár skonštatoval, že už dlho nevidel taký pokojný pôrod.

Lenka, Zvolen

Co sa tyka samotneho kurzu najviac sa mi pacili prakticke cvicenia, rady a tvoj velmi zodpovedny pristup a prijemne vystupovanie. Vcelku som velmi rada a vdacna, ze som sa dostala k tebe a ku kurzu, urcite bol porod inym – lepsim zazitkom.

Baška, Trenčín

Kurz bol výborný, aj keď sme ho s manželom absolvovali iba online. Lektorka Katka bola veľmi príjemná, milá a ochotná. Kurz nám pomohol dostať sa do väčšieho kľudu pred pôrodom a veríme, že pôrod zvládneme aj vďaka technikám hypnopôrodu bezproblémovo. Vrelo tento kurz odporučujeme aj ostatným.

© 2021 HypnoPorod.sk